Penis büyütme ve penis boyutu

Okunma: 2065 | Tarih: 06.05.15 | Kategori: Cinsel Sağlık |

Penis büyütme ve penis boyutu

Penis büyütme ilaçları ciddi anlamda işe yarıyor mu ? Penis büyütme ve penis boyutu ile alakalı bilgiler

Penis büyütme ve alet büyüklüğü :
Erkek cinsel ilişki yaşamı ve cinsellik tartışıldığında alet büyüklüğü, alet küçüklüğü, alet büyütme teknikleri benzeri kavramlar karşımıza çıkar. Naturel penis büyütme yöntemleri var mıdır? Alet büyütmek nedir ve alet büyütme metotları nelerdir? penis uzatma laf konusu olabilmektedir mi? Erkeklerde cinsel sıhhat ve cinsel ilişki kavramları penis uzunluğu ile irtibatlı mıdır? ideal alet uzunluğu var mıdır?

> Kadında doğurganlığın, döllenmenin olabilmesi amaçlı erkeğin spermlerinin bayan vajinasının (haznesinin) arkasına ulaşabilmesi gerekiyor , bunun amaçlı de 10 cm ve üzerindeki alet büyüklüğü yetecektir . Ergenliğe erişmiş bir erkeğin penisinin aşağı yukarı uzunluğu sertleşme olmayan vaziyette 5 huzur 9 cm, sertleşme şeklinde ise aşağı yukarı 16 cm boyundadır.

> Bununla beraber penisin büyüklüğü kişiden kişiye çeşitlilik gösterebilir. Penis boyu aşağı yukarı 16 cm olmakla beraber 11-18 cm normal onay edilir. Normalden ek olarak uzunca bir alet cinsel ilişki esnasında çoğunlukla kadına zevk mahaline acı vermektedir. Bu sebeple sanılanın aksine uzunca ( kocaman ) alet , güzel bir cinsel ilişki amaçlı ideal değildir.

> Ne var ki normalden ek olarak minik penisler de cinsel ilişki esnasında sıkıntılara yol açarlar, dahası sahibine ruhsal olarak sıkıntı olurlar. Alet boyunu ve kalınlığını arttıran farklı operasyonlar ( alet büyütme ameliyatları) bulunmakta ve ülkemizde de yapılmaktadır. Ne var ki alet büyütme ameliyatlarının herkesde başarıyla sonuçlanmadığı da bir gerçektir. Operasyon öncesi erkeğin hormonlarının ölçümü yapılır ve penisin ereksiyon halindeki boyu saptanır (kökü ile uzu arası).

> Çoğunlukla 8 cmlik uzunluğa sahip bir alet işlevsel olarak onay edilir. Fakat bireyin ek olarak uzunca alet talebi de dikkate alınarak alet uzatılabilir. Bu uygulama amaçlı bireyin öbür istikametlerden tam anlamıyla sıhhatli olması gerekir.

> Cerrahi metot penisin üst başlama kısmındaki derinin ve penisi kalça kemiğine ilişkili tutan bağların uzatılarak ek alet boyu kazanma prensibine dayanır. Bu biçimde ek 3 ile 5 cm içinde değişim gösteren ölçülerde ek penis boyu kazanılır.

> Operasyon sonrasında 2 ay civarı zaman hasta kişi , kontrollere çağrılır. Piyasada satılan alet büyüttüğü argüman edilen vakum pompaları ya da benzeri yolların çoğunlukla hiç bir yararı yoktur.

> Penisi büyüttüğü argüman edilen vakum pompaları, alet sertleştiğinde içerisinde bulunan kanaat tutan kapakçıklara zıt basınç karayolu ile kayıp vermekte ve sertleşme problemlerinin gelişmesine ne sebeple olmaktadır . Bu yüzden zararlıdır.

? Son olarak penisin boyundan ziyade işlevinin mühim meydana geldiğini hatırlatmakda fayda var.


Etiketler , , , , , , ,YORUM YAPIN